ellinikoforumaki
Γεια σου είμαι ένα ενοχλητικό παραθυράκι που για να φύγω θέλω να κάνεις εγγραφή και θα μπεις μετά στο ellinikoforumaki με τα στοιχεία σου.Δώσε σωστό MAIL αλλιώς δεν θα μπορέσεις να μπεις μετά!!!Σε ευχαριστώ πολύ που μας προτίμησες Καλη σου παραμονη!!!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ellinikoforumaki
Γεια σου είμαι ένα ενοχλητικό παραθυράκι που για να φύγω θέλω να κάνεις εγγραφή και θα μπεις μετά στο ellinikoforumaki με τα στοιχεία σου.Δώσε σωστό MAIL αλλιώς δεν θα μπορέσεις να μπεις μετά!!!Σε ευχαριστώ πολύ που μας προτίμησες Καλη σου παραμονη!!!
ellinikoforumaki
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ι4 ΛΟΥΦΑ & ΑΠΑΛΛΑΓΗ 1

Πήγαινε κάτω

Ι4 ΛΟΥΦΑ & ΑΠΑΛΛΑΓΗ 1 Empty Ι4 ΛΟΥΦΑ & ΑΠΑΛΛΑΓΗ 1

Δημοσίευση  Admin Δευ Μάης 18, 2015 7:18 pm

Ι4 ΛΟΥΦΑ & ΑΠΑΛΛΑΓΗ

Very Happy
Ι-4: Λούφα και Απαλλαγή
Ταινία του 2008
Ημερομηνία πρώτης κυκλοφορίας: 27 Απριλίου 2008
Σκηνοθέτης: Βασίλης Κατσίκης
Σενάριο: Βασίλης Κατσίκης
Είδος: Κωμωδία



Ι4 ΛΟΥΦΑ & ΑΠΑΛΛΑΓΗ 1 Infora

Έτος: 2008

Πρεμιέρα: 27 Απριλίου 2008

Διάρκεια: 90'

Είδος: Κωμωδία

Εταιρία παραγωγής: Άνωση Α.Ε.

Σκηνοθεσία: Βασίλης Κατσίκης

Σενάριο: Βασίλης Κατσίκης

Μουσική σύνθεση: Goin' Through

Ηθοποιοί: Κώστας Φραγκολιάς (Αλέξανδρος Γαλάτης) , Θανάσης Τσαλταμπάσης (Θανάσης Κιουμπασίδης) , Στάθης Παναγιωτίδης (Θόδωρος Φουτίδης) , Χάρης Μαυρουδής (Άλκης Κουμεντάκης) , Μαρία Κορινθίου (Ελένη Θεοφίλου) , Ιζαμπέλα Κογεβίνα (Μαρία Θεοφίλου) , Πέτρος Λαγούτης (Μίλτος Μαυρέας) , Γιώργος Κιμούλης (διοικητής Θεόφιλος Θεοφίλου) , Μάνος Γαβράς (λοχίας Χάρης Καμμένος) , Νίκος Βουρλιώτης (αρχιλοχίας Περικλής Καρασαββίδης) , Γιώργος Χρυσοστόμου (δεκανέας Σωτήρης Κατσούνης) , Γιώργος Κοψιδάς (δεκανέας Νίκος Μίχας) , Δώρα Σαμψώνα (Νόρα) , Γιώργος Χρανιώτης (Στριφτός) , Μανώλης Χουρδάκης (Τούρκος καταδρομέας) , Κώστας Αποστολάκης , Θανάσης Νάκος , Θηρίο , Δήμητρα Παξινού , Νίκος Ντάλας , Λευτέρης Θερμός (γιατρός) , Στάθης Κόκκορης


ΥΠΟΘΕΣΗ


Πλοκή: Μια παρέα νεοσυλλέκτων, που ο καθένας για τους δικούς του λόγους θέλει να πάρει απαλλαγή από το στρατό, αναγκάζεται να υπηρετήσει ως Ι4. Η παρέα θα βρεθεί σε ένα ακριτικό νησί με διατεταγμένη υπηρεσία. Θα πρέπει να παίξουν τους λαγούς και να συνυπάρξουν με τους λοκατζήδες που ετοιμάζονται για μια μεγάλη άσκηση. Οι δυσκολίες και τα απίστευτα καψόνια θα δυναμώσουν την παρέα, ενώ το χιούμορ και η εφευρετικότητα των “λαγών” θα υπερνικήσουν..τους στρατοκράτες! ]


skreens

Ι4 ΛΟΥΦΑ & ΑΠΑΛΛΑΓΗ 1 PnAQuv

Ι4 ΛΟΥΦΑ & ΑΠΑΛΛΑΓΗ 1 W65P33

Ι4 ΛΟΥΦΑ & ΑΠΑΛΛΑΓΗ 1 2401752365

Ι4 ΛΟΥΦΑ & ΑΠΑΛΛΑΓΗ 1 2387828217

Ι4 ΛΟΥΦΑ & ΑΠΑΛΛΑΓΗ 1 2457504754

Ι4 ΛΟΥΦΑ & ΑΠΑΛΛΑΓΗ 1 1527434209

Ι4 ΛΟΥΦΑ & ΑΠΑΛΛΑΓΗ 1 2445778709

Ι4 ΛΟΥΦΑ & ΑΠΑΛΛΑΓΗ 1 Uploaded



ΕΛΛΗΝΙΚO ΡΕΠΕΡΤΟΡΙΟ
EΠΙΤΥΧΙΕΣ ΠΟΥ ΘΥΜΟΥΝΤΕ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΝΕΟΙ..
ΑΝ ΒΡΕΙΤΕ ΝΕΚΡΑ LINKS ΣΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΘΕΜΑΤΑ,ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ Π.Μ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΩ ΑΜΕΣΑ.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Admin
Admin
Admin
Admin

Posts : 136
Join date : 28/02/2015
Age : 59
Location : ΟΠΟΥ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ

https://ellinikoforumaki.forumieren.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης