ellinikoforumaki
Γεια σου είμαι ένα ενοχλητικό παραθυράκι που για να φύγω θέλω να κάνεις εγγραφή και θα μπεις μετά στο ellinikoforumaki με τα στοιχεία σου.Δώσε σωστό MAIL αλλιώς δεν θα μπορέσεις να μπεις μετά!!!Σε ευχαριστώ πολύ που μας προτίμησες Καλη σου παραμονη!!!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ellinikoforumaki
Γεια σου είμαι ένα ενοχλητικό παραθυράκι που για να φύγω θέλω να κάνεις εγγραφή και θα μπεις μετά στο ellinikoforumaki με τα στοιχεία σου.Δώσε σωστό MAIL αλλιώς δεν θα μπορέσεις να μπεις μετά!!!Σε ευχαριστώ πολύ που μας προτίμησες Καλη σου παραμονη!!!
ellinikoforumaki
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PREDESTINATION (2014) 480p BRRip XviD AC3-NoGroup | ENΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ – 3GP

Πήγαινε κάτω

PREDESTINATION (2014) 480p BRRip XviD AC3-NoGroup | ENΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ – 3GP Empty PREDESTINATION (2014) 480p BRRip XviD AC3-NoGroup | ENΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ – 3GP

Δημοσίευση  Admin Παρ Μάης 08, 2015 5:36 pm

PREDESTINATION (2014) 480p BRRip XviD AC3-NoGroup | ENΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ – 3GP

Είδος: Sci-Fi | Thriller
Πρεμιέρα: 28 August 2014 (Australia)
Σκηνοθεσία: Michael Spierig (as The Spierig Brothers) , Peter Spierig (as The Spierig Brothers)
Σενάριο: Michael Spierig, Peter Spierig
Ηθοποιοί: Ethan Hawke, Sarah Snook, Noah Taylor
Απόδοση Διαλόγων: FoxyGroup (Big Thx)
iMDB: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


PREDESTINATION (2014) 480p BRRip XviD AC3-NoGroup | ENΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ – 3GP PREDESTINATION-2014-228x430

Υπόθεση: Η ανατρεπτική αυτή περιπέτεια έχει για πρωταγωνιστή έναν πράκτορα του χρόνου που αναλαμβάνει πάντα τις πιο επικίνδυνες υποθέσεις. Οι αποστολές του τον υποχρεώνουν να ταξιδεύει στον χρόνο και να λύνει τα πιο αξεδιάλυτα μυστήρια. Τώρα, στην τελευταία του αποστολή, ο πράκτορας πρέπει να επιστρατεύσει τον νεότερο εαυτό του, καθώς καταδιώκει έναν εγκληματία που έχει κατορθώσει να του ξεφύγει σε διάφορες χρονικές στιγμές.
skreens

PREDESTINATION (2014) 480p BRRip XviD AC3-NoGroup | ENΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ – 3GP Rkqxot10



PREDESTINATION (2014) 480p BRRip XviD AC3-NoGroup | ENΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ – 3GP 2387828217

PREDESTINATION (2014) 480p BRRip XviD AC3-NoGroup | ENΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ – 3GP 2457504754

PREDESTINATION (2014) 480p BRRip XviD AC3-NoGroup | ENΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ – 3GP 1527434209
Surprised

PREDESTINATION (2014) 480p BRRip XviD AC3-NoGroup | ENΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ – 3GP Uploaded




ΑΝ ΒΡΕΙΤΕ ΝΕΚΡΑ LINKS ΣΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΘΕΜΑΤΑ,ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ Π.Μ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΩ ΑΜΕΣΑ.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Admin
Admin
Admin
Admin

Posts : 136
Join date : 28/02/2015
Age : 59
Location : ΟΠΟΥ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ

https://ellinikoforumaki.forumieren.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης